İş Sağlığı ve Güvenliği Önceliğimizdir

... OSGB Kimdir?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır.
İş Sağlığı ve Güvenliği / OSGB hizmetlerini başta Ankara ve tüm ilçeleri olmak üzere, Eskişehir, Çankırı, Çorum, Bolu ve çevresinde sunmaktayız

Vizyonumuz

Kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri etkin çözümler sunarak vermek ve dünyadaki standartlar ile İSGyönetmeliklerini takip ederek sıfır iş kazası politikamızı korumak.

Misyonumuz

Tüm mesleklerde çalışanların bedensel, ruhsal, sosyal iyilik durumlarını sürdürmek, çalışanların çalışma koşullarından kaynaklanan risklerden korunmasını sağlamak, sağlıklarının bozulmasını önlemek için sürekli kendimizi yeniiyoruz.

İşverenin iş sağlığı ve güvenliği yükümlülükleri
ÇBYS Modülü Devrede

Çalışan Bilgi
Yönetim Sistemi

Tüm çalışanların personel bilgi kartlarına 7/24 ulaşabilmenizi sağlayacak PYS (Personel Yönetim Sistemi) uygulamasını devreye aldık. Tüm firma ve çalışanlarımız artık çalışan eğitim ve sağlık bilgi kartlarına kendilerine verilen bilgilerle giriş yaparak on-line alabilecekler.

PYS Modülü

Proje Hizmet Takip
Sistemi Devrede

Müşterilerimiz ve ekibimizle iletişim kurmak için ihtiyaç duyulan tüm araçları içerisinde barındırdan iş/hizmet/proje yönetim sistemi modülünü devreye aldık

Hangi durumlar iş kazasına girer?

Çalışma Saatlerimiz

İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek ve işletmenizi iyi tanıyacak uzmanları OSGB firmamızdan aldığınız hizmet sayesinde bulabilirsiniz.

 • Pazartesi
  08:00 - 18:00
 • Salı
  08:00 - 18:00
 • Çarşamba
  08:00 - 18:00
 • Perşembe
  08:00 - 18:00
 • Cuma
  08:00 - 18:00
 • Cumartesi
  10:00 - 14:00